Webdesign, tvorba web stránok Levice
Aplikácie, na mieru
Referencie, naše riešenie
Kontakt, napíšte nám

Ponúkame komplexné služby v oblasti:


Tvorba internetovej web stránky


Web stránka ako dlhodobá propagácia na internete.


Tvorba internetového obchodu


Jednoduché riešenie ako prostredníctvom internetu zarobiť.


Grafické spracovanie


Kreatívna tvorba grafických návrhov alebo úprav.


SEO optimalizácia


Zlepšenie pozície vo fulltextových vyhľadávačoch.

Prečo si vybrať práve nás?

Mnohí Vám ponúknu riešenie, ktoré je len modifikáciou cudzieho produktu, pre Vaše potreby. Toto riešenie je preto obmedzené svojimi možnosťami a vo veľa prípadoch ho dokáže „na mieru“ upraviť len jeho skutočný tvorca. (použitie napr. voľne dostupných "free" open source cms)

Základom nášho riešenia je vždy vlastný produkt a tak sme schopní dodať aj zložitejšie riešenie, ktoré sa môže vzdialiť od bežných požiadaviek.

Vytvoríme internetovú web stránku akéhokoľvek druhu. Môže to byť napríklad statická internetová web stránka, internetový obchod, internetový rezervačný systém alebo veľký internetový portál s množstvom najrôznejších aplikácií.

Na kráse záleží!

Vzhľad je prvá polovica úspechu a preto každej internetovej web stránke vytvoríme moderný dizajn na mieru tak, aby presne oslovil cieľovú skupinu ľudí pre ktorú je určený a zároveň mal určitú výpovednú hodnotu o jej zameraní.

Internetové web stránky obsahujú aj firemné logo, fotografie a mnoho ďalšieho, preto Vám ponúkame aj rôzne doplnkové služby ako grafické práce, tvorba loga, vizitiek, reklamných banerov, úprava fotografií a podobne.

Málo informácii?

V dnešnej uponáhľanej dobe obsahuje internetová web stránka len toľko informácií, koľko je skutočne potrebné. Preto Vás nebudeme zaťažovať ďalšími informáciami, akými sú naše technické postupy a podobne. To všetko má byť predsa našou starosťou! Ak máte otázky, tak nás neváhajte kontaktovať a my Vám ich radi zodpovieme.

ASP AJAX ASP.NET Google Analytics Jquery Microsoft SQL Server W3C standards